میتسوبیشی AC سروو درایو سروو آمپلی فایر MR-J2S-200B MRJ2S200B MR-J2S-200B
محل منبع ژاپن
نام تجاری MITSUBISHI
گواهی CE ROHS
شماره مدل MR-J2S-200B
جزئیات محصول
وضعیت:
مهر و موم کارخانه جدید (NFS)
شماره مورد:
MR-J2S-200B
مبدا:
ژاپن
برجسته کردن:
میتسوبیشی فانوک سروو درایو,راننده موتور سرو ميتسوبيشي
mitsubishi servo motor driver
شرایط پرداخت و ارسال
مقدار حداقل تعداد سفارش
1 عدد
جزئیات بسته بندی
بسته بندی اصلی
زمان تحویل
0-3 روز
شرایط پرداخت
T/T، پی پال، وسترن یونیون
قابلیت ارائه
100 عدد در روز
توضیحات محصول
میتسوبیشی MR-J2S-200B. MELSERVO J2S SSCNET تقویت کننده سرو 2kW، 10.5A، 200VAC، ترمز پویا ساخته شده، پاسخ 550Hz، موتورهای HC-SFS / HC-RFS
مرور کلی
درMitsubishi MR-J2S-200Bنسخه SSCNET 2kW از خانواده تقویت کننده سرو MELSERVO J2S است پسوند "-B" که آن را به عنوان یک محرک کنترل شده با اتوبوس شبکه و نه نسخه ورودی پالس قطار "-A" شناسایی می کند.
برای کاربردهایی مانند سیستم های چند محوری گانتری، ماشین های هماهنگ شده انتخاب و مکان، یا سیستم های چاپ یا برش چند سر که همگام سازی محور مورد نیاز اصلی عملکرد است،معماری SSCNET راه حل طبیعی است، و MR-J2S-200B تقویت کننده محور 2kW برای این طرح ها است.
The 550Hz speed loop bandwidth figure reflects how quickly the drive can respond to velocity disturbances — a 550Hz response means the drive can correct a velocity error ten times faster than a conventional industrial drive، که این چیزی است که موقعیت دقیق را در مقابل اختلال های بار واقعی جهان امکان پذیر می کند.
مشخصات کلیدی
پارامتر ارزش
تولید نامی 2000W / 2kW
جریان نامی 10.5A
ولتاژ ورودی 200 ولت و 230 ولت AC (170 و 253 ولت تحمل)
فاز تک فاز (2P) یا سه فاز (3P)
فرکانس ورودی 50/60 هرتز (±5%)