پانافلو 8015 FBK08T24H DC24V 0.17A 3Pin مورد خنک کننده فن FBKO8T24H
محل منبع ژاپن
نام تجاری OMRON
گواهی CE ROHS
شماره مدل FBK08T24H
جزئیات محصول
وضعیت:
مهر و موم کارخانه جدید (NFS)
شماره مورد:
FBK08T24H
مبدا:
ژاپن
برجسته کردن:
پنافلو 80 میلی متری فن خنک کننده,فنر خنک کننده سرو 24 ولت DC,فن خنک کننده 3Pin Panaflo
24V DC servo cooling fan
3Pin Panaflo cooling fan