حسگر سوئیچ نزدیکی OMRON E2E-X1R5F1 E2EX1R5F1
محل منبع ژاپن
نام تجاری OMRON
گواهی CE ROHS
شماره مدل E2E-X1R5F1
جزئیات محصول
وضعیت:
مهر و موم کارخانه جدید (NFS)
شماره مورد:
E2E-X1R5F1
مبدا:
ژاپن
برجسته کردن:
سنسور سوئیچ نزدیکی OMRON E2E-X1R5F1,حسگر نزدیکی اتوماسیون صنعتی,کلید نزدیکی OMRON E2EX1R5F1
industrial automation proximity sensor
OMRON E2EX1R5F1 proximity switch
شرایط پرداخت و ارسال
مقدار حداقل تعداد سفارش
1 عدد
جزئیات بسته بندی
بسته بندی اصلی
زمان تحویل
0-3 روز
شرایط پرداخت
T/T، پی پال، وسترن یونیون
قابلیت ارائه
100 عدد در روز
توضیحات محصول
خلاصه ی محصول
درOmron E2E-X1R5F1یک سنسور مقرب محرمانه M8 در سری E2E است که یک خروجی منبع PNP را بر روی یک مدار 3 سیم تولید می کند. فاصله سنجش 1.5mm، فرکانس سوئیچ 2kHz،و خانه فولاد ضد زنگ ترکیب در یک بسته که رشته به یک سوراخ M8 برای رسیدگی به سریع ترین، سخت ترین وظایف تشخیص در محدوده استاندارد E2E.
مشخصات کلیدی
پارامتر ارزش
حس کردن فاصله 1.5 میلی متر (±10٪)
تنظیم فاصله 0-1.2 میلی متر
مسکن M8 × 1mm، از فولاد ضد زنگ محافظت شده
تولید PNP، NO، 3 سیم
ولتاژ تغذیه 12 تا 24 ولت DC (10 تا 40 ولت کار)
مصرف فعلی حداکثر 13 mA
ظرفیت تغییر 0-200 mA
فرکانس پاسخ 2kHz
هدف استاندارد آهن 8 × 8 × 1 میلی متر
رتبه بندی IP IP67
دمای کار -40°C تا +85°C
مواد مسکن SUS (فولاد ضد زنگ)
حفاظت افزایش برق، مدار کوتاه، قطب معکوس
ویژگی های طراحی M8 محافظ
ویژگی های عملکرد
در فرکانس متوسط پاسخ 2kHz، E2E-X1R5F1 تا 2000 چرخه تشخیص در ثانیه را مدیریت می کند. برای تشخیص قابل اعتماد با حاشیه ایمنی،نرخ تشخیص واقعی باید در حدود 50-70٪ از حداکثر 2kHz (تقریبا 1(۱۰۰۰-۱۴۰۰ رویداد در ثانیه)
پرسش های مکرر
سوال1: تفاوت بین E2E-X1R5F1 (PNP) و E2E-X1R5E1 (NPN) چیست؟
سوال 3: ظرفیت سوئیچینگ 0-200mA ذکر شده است. آیا حداقل نیاز به جریان وجود دارد؟
برخلاف سنسورهای 2 سیم، خروجی PNP 3 سیم E2E-X1R5F1 هیچ نیاز به حداقل جریان بار ندارد. جریان بار صفر (خرید مدار باز) مجاز است.حداکثر 200mA، حداکثر مطلق است.در کاربردهای به طور مداوم انرژی باید از کار مداوم در نزدیکی این حد اجتناب شود.
سوال 4: محدوده دمای -40°C تا +85°C برای محیط های ماشین گرم چه معنایی دارد؟