سوئیچ نزدیکی Omron E2E-X1R5E1 E2EX1R5E1
محل منبع ژاپن
نام تجاری OMRON
گواهی CE ROHS
شماره مدل E2E-X1R5E1
جزئیات محصول
وضعیت:
مهر و موم کارخانه جدید (NFS)
شماره مورد:
E2E-X1R5E1
مبدا:
ژاپن
برجسته کردن:
سنسورهای اتوماسیون صنعتی نزدیکی,محرک چرخشی پنوماتیک smc,سنسورهای اتوماسیون صنعتی سوئیچ
proximity smc pneumatic rotary actuator
switch industrial automation sensors
شرایط پرداخت و ارسال
مقدار حداقل تعداد سفارش
1 عدد
جزئیات بسته بندی
بسته بندی اصلی
زمان تحویل
0-3 روز
شرایط پرداخت
T/T، پی پال، وسترن یونیون
قابلیت ارائه
100 عدد در روز
توضیحات محصول
خلاصه ی محصول
درOmron E2E-X1R5E1یک سنسور مقرب محرک M8 محافظت شده است که با یک خروجی NPN 3 سیم به طور معمول باز در یک منبع 12-24V DC، یک فاصله سنجش نامی 1.5mm را ارائه می دهد.
در فرکانس سوئیچینگ 2kHz، در انتهای سریع محدوده استاندارد E2E محافظ M8 قرار دارد، ایده آل برای برنامه هایی که میزان تشخیص بیش از آنچه یک سنسور فرکانس پایین می تواند به طور قابل اعتماد ردیابی کند،در حالی که اطمینان از سری E2E شناخته شده را حفظ می کند، IP67 مهر و موم ضد روغن، و سازگاری مکانیکی فلش نصب.
مشخصات کلیدی
پارامتر ارزش
حس کردن فاصله 1.5 میلی متر (±10٪)
تنظیم فاصله 0-1.2 میلی متر
فاصله تفاوتی حداکثر 10٪ Sn
مسکن M8 × 1mm، محافظ
تولید NPN، NO، 3 سیم
ولتاژ تغذیه 12 تا 24 ولت DC
محدوده عملیاتی 10-30V DC
مصرف فعلی حداکثر 13 mA
فرکانس پاسخ 2kHz
هدف استاندارد آهن 8 × 8 × 1 میلی متر
رتبه بندی IP IP67 + ضد روغن
محدوده دما -40°C تا +85°C
تأییدیه CE، CCC
سنجش پرسرعت در خانه های فشرده
یک مثال عملی: یک دنده 20 دندانی که با سرعت 6000 دور در دقیقه می چرخد 100 رویداد عبور دندان در ثانیه (100 هرتز) تولید می کند. در 2kHz، E2E-X1R5E1 این کار را با حاشیه ایمنی 20: 1 انجام می دهد.برای اکثر کاربردهای ماشین آلات، 2kHz فضای فراوانی برای نرخ تشخیص را در سنجش چرخش پیچ، شمارش کانویر و بازخورد موقعیت میله فراهم می کند.
قابلیت نصب فلش
حفاظت از محیط زیست
پرسش های مکرر
سوال1: خروجی NPN است چگونه این به ورودی دیجیتال PLC متصل می شود؟
اتصال خروجی NPN: سیم قهوه ای به +24V DC، سیم آبی برای تأمین مشترک (0V) ، سیم سیاه (خروجی) به ترمینال ورودی PLC.ورودی PLC باید با سنسورهای غرق NPN مطابقت داشته باشد ۰ترمینال ورودی انتظار دارد که هنگام فعال شدن سنسور، پایین کشیده شود (به سمت 0V)برای کارت های PNP که فقط ورودی دارند، به جای اضافه کردن آداپتورهای رابط، از نوع PNP این سنسور (E2E-X1R5F1) استفاده کنید.
سوال2: فاصله سنجش 1.5mm است، فاصله تنظیم (0-1.2mm) چگونه متفاوت است؟
فاصله سنجش (1.5mm) فاصله نامی است که در آن سنسور در شرایط آزمایش استاندارد ایده آل به طور قابل اعتماد تغییر می کند. فاصله تنظیم (0-1.2 میلی متر) محدوده عملی کار است، فاصله ای که در آن سنسور می تواند برای تغییر قابل اعتماد در یک نصب واقعی تنظیم شود.، با توجه به تحمل تولید، اثرات دمایی و تغییرات ولتاژ.
سوال 3: E2E-X1R5E1 در اهداف فولاد ضد زنگ در مقایسه با آهن استاندارد چگونه عمل می کند؟
فاصله سنجش 1.5 میلی متر برای هدف تست آهن استاندارد تعیین شده است. فولاد ضد زنگ (غیر مغناطیسی) دارای یک عامل تصحیح حدود 0.6-0.8 × برای سنسورهای محافظت شده E2E است.که یک فاصله سنجش موثر 0 را تولید می کند.9-1.2mm برای تشخیص فولاد ضد زنگ در محدوده 1.5mm، نقطه سوئیچ واقعی را با درجه ضد زنگ خاص و ابعاد هدف در پیکربندی نصب واقعی تأیید کنید.