سنسور فشار لوله آب QBE2002-P25 QBE2 002-P25 QBE2002-P25
محل منبع آلمان
نام تجاری SIMENS
گواهی CE ROHS
شماره مدل QBE2002-P25
جزئیات محصول
وضعیت:
مهر و موم کارخانه جدید (NFS)
شماره مورد:
QBE2002-P25
تولیدی:
SIMENS
مبدا:
آلمان
برجسته کردن:
سنسور فشار لوله آب QBE2002-P25,سنسور فشار صنعتی با گارانتی,سنسور لوله آب QBE2002-P25
Industrial pressure sensor with warranty
QBE2002-P25 water pipe sensor
شرایط پرداخت و ارسال
مقدار حداقل تعداد سفارش
1 عدد
جزئیات بسته بندی
بسته بندی اصلی
زمان تحویل
0-3 روز
شرایط پرداخت
T/T، پی پال، وسترن یونیون
قابلیت ارائه
100 عدد در روز
توضیحات محصول
زیمنس QBE2002-P25 ∙ سنسور فشار ∙ 0 ∙ 25 بار، DC 0 ∙ 10 ولت، پیزو مقاومت، سرامیک دیافراگم، HVAC
مرور کلی
درزیمنس QBE2002-P25یک سنسور فشار پیزو-مقاومت از شرکت Siemens Building Technologies است،پوشش 0 تا 25 بار با یک خروجی خطی DC 0 ′′10V ′′ بالاترین عضو سری QBE2002 که از 1 تا 40 بار در گزینه های اندازه گیری متمایز است.
در 25 بار (362.6 psi / 2.5 MPa) ، این سنسور به پایان فشار بالاتر مدارهای هیدرولیکی HVAC خدمت می کند: شبکه های گرمایش منطقه ای اولیه، افزایش آب ساختمان بلند، سیستم های بخار،و مدارهای خنک کننده تحت فشار که در آن گزینه های 10 یا 16 بار ناکافی است.
فشار اندازه گیری شده دیسک سرامیکی را منحرف می کند؛ شبکه مقاومت مقاومت را متناسب با آن تغییر می دهد؛ الکترونیک های داخلی خروجی پل را به سیگنال 0 ′′ 10V تغییر می دهد.
مشخصات کلیدی
پارامتر ارزش
محدوده اندازه گیری 0 ¥25 بار (0 ¥2.5 MPa / 0 ¥362.6 psi)
سیگنال خروجی DC ۰ ۰ ولت (خطی)
اصول اندازه گیری از مواد سرامیکی
اتصال فشار فولاد ضد زنگ 1.4404 / AISI 316L
آب بندی کننده FPM
کابل 1.5 متر از قبل سیم کشی شده
وزن (با بسته بندی) 0.171 کيلوگرم
رسانه ها مایعات و گاز های خنثی
خروجی در سیستم های کنترل HVAC
سیگنال DC 010V فرمت ورودی آنالوگ استاندارد برای کنترل کننده های HVAC، سیستم های DDC و اکثر کنترل کننده های سیستم مدیریت ساختمان است.صفر ولت نشان دهنده 0 بار گج (فشار جوی)10 ولت 25 بار است.
مقیاس بندی در سراسر محدوده خطی است،به این معنی که پیکربندی نرم افزاری کنترل کننده به سادگی نیاز به محدوده اندازه گیری (0 ′′ 25 بار) در کنار نوع سیگنال 0 ′′ 10V برای نمایش و پردازش ارزش فشار به درستی.